درباره مطب

بهداشت دهان و دندان و مراقبت از دندان ها اهمیت بسیار زیادی در سلامتی ما دارند. چکاپ سالیانه دندان ها حتی در صورت اطمینان از سالم بودن آن ها امری مهم است. کلینیک دندانپزشکی دکتر سامه کشاورزیان با امکانات مدرن و استفاده از دانش علمی روز تمامی سرویس های دندانپزشکی را ارائه می دهد.
که در ادامه مطلب می توانید شرحی از سرویس های مطب را بخوانید.

حفظ سلامت بدن یک وظیفه است... بدون سلامت جسم سلامت ذهن نیز ممکن نیست

— بودا
 • ترمیم دندان ها

  امور مربوط به زیبایی و ترمیم دندان ها که در سه فاز پیشگیری، درمان و زیبایی قابل انجام هستند و به طور نمونه  شامل پرکردن دندان، حذف پوسیدگی ها، لمینت های چینی و کامپوزیتی، برطرف کردن بدشکلی و بدرنگی دندان ها ، ردیف  کردن دندان ها، لبخند هالیوودی و … می باشند.

 • انواع پروتزهای متحرک و ثابت

  پروتزهای دندانی به دو گروه ثابت و متحرک تقسیم می شوند.پروتزهای متحرک جهت جایگزینی کل و یا قسمتی از دندانها استفاده میشوندچیزی که همگان آن را دست دندان می شناسند. پروتزهای ثابت یا روکش ها نیز جهت جایگزینی دندانهای از دست رفته محافظت از دندانهای ضعیف و یا اصلاح شکل دندان استفاده می شوند.

 • درمان ریشه

  هنگامی که عروق و اعصاب دندان به دلیل پوسیدگی دندان و یا ضربه به آن دچار عفونت شود باید درمان ریشه صورت پذیرد.درمان ریشه شامل تخلیه عروق و اعصاب دندان ،پاکسازی و آماده سازی کانال ریشه و پر کردن آن می باشد.

 • ایمپلنت

  ایمپلنت دندانی بهترین روش جهت جایگزینی دندانهای از دست رفته می باشد که حسی شبیه دندان طبیعی را ببرای بیمار ایجاد میکند و نیاز به تراش دندانهای مجاور را ندارد.قطعه ای فلزی سازگار با بدن انسان در استحوان جای ریشه دندان کشیده شده گذاشته می شود و سپس تاج آن به وسیله روکش باز سازی